Turkeli
Yesil Vadi Tesisleri
Organizasyonlar
Yesil Vadi Tesisleri

Tesislerimiz, yılın her günü düğün, nişan, kına, doğum günü, veda partileri ve diğer özel günleriniz için, 1000 kişilik kapasitesi ile rezervasyonlu olarak hizmet vermektedir. Hizmet kapsamında ister sadece tesisimizi kiralayabilir, isterseniz organizasyon paketlerimizdeki seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Organizasyon paketlerinin detaylarını öğrenmek için İletişim sayfamızdaki irtibat numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örneğin, düğün paketi içerisinde orkestra, kamera çekimi, düğün yemeği, meyve suyu ve kek (değişebilir), gelin pastası, gelin masası süsleme, gelin yolu süsleme ve isteğinize bağlı olarak diğer tüm düğün ihtiyaçlarınızı sağlayabilirsiniz. Müşterilerimiz paketlerde istediği gibi değişiklik yapma (ürün, marka, kalite değişimi vs.) hakkına ve istediği seçeneklerden yararlanma hakkına sahiptir.

Ayrıca organizasyonlardaki tüm servisler personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Amacımız organizasyon sahiplerini en iyi şekilde eğlendirmektir.© Yeşil Vadi Tesisleri - 2008 - Tüm telif hakları gizlidir.

Tel: (+90) 368 671 2277, Gsm: (+90) 532 296 3471